Szukasz sprzętu do firmy? Nie kupuj! Wynajmuj wyposażenie i oszczędzaj!Sprawdź!

14 gru 2022

Biurowe inspiracje Gleevery - część 1 👩🏼‍💻

Wyścig biur trwa! Jeśli masz teraz przed oczami budynki, które jak rydwany ścigają się na arenie w akompaniamencie ogłuszających wiwatów pracowników biurowych to… gratulujemy wyobraźni! 🤩 Prawdziwy wyścig nie jest może tak ekscytujący, ale istnieje. W tych czasach nie wystarczy już, że biuro będzie czyste, schludne i uporządkowane. Na tak konkurencyjnym rynku musisz się rozwijać - inaczej zostajesz z tyłu. Innowacyjna przestrzeń to większa wygoda, efektywność i zachęta dla aktualnych i potencjalnych pracowników. Zobacz pierwszą część naszych inspiracji i sprawdź, od czego możesz zacząć, by podnieść jakość swojego biura! 💚

1. Zadbaj o zdrowe powietrze 💨

Wysoki poziom smogu, zanieczyszczeń, szalejące bakterie i alergeny - to zjawiska, z jakimi musimy mierzyć się codziennie, zarówno w domu, jak i w pracy, w której spędzamy co najmniej ⅓ dnia. Dbanie o czyste i odpowiednio nawilżone powietrze dla siebie i wszystkich pracowników powinno być zatem wysoko na liście priorytetów w Twoim biurze.

Jak zrobić to z Gleevery?

By oczyścić biurową atmosferę postaw na nowoczesny i funkcjonalny oczyszczacz powietrza. Urządzenia te cieszą nie tylko wielką popularnością, ale wykazują też wysoką skuteczność w walce ze smogiem, zanieczyszczeniami i alergenami, które nawiedzają nasze powietrze. Pamiętaj, by przed wybraniem modelu zapoznać się ze specyfikacją i odpowiednio dostosować go wymiarów i ilości pomieszczeń w Twoim biurze.

Wynajmij skuteczny oczyszczacz powietrza z Gleevery!

2. Kawka, praca, kawka, praca… ☕️

Nie ma co się oszukiwać. Biurowy cykl życia toczy się wokół kawy, nieodłącznego i niemal niezbędnego elementu, który stanowi paliwo do działania i napęd dla dobrych pomysłów. Nie można też przecenić jej aspektu społecznego. Najlepsze domowe imprezy toczą się w kuchni. Najlepsze pracowe rozmowy kumulują się przy automacie, który, niezmiennie, jest celem pracowych pielgrzymek, obiektem kultu i powiernikiem ploteczek.

Jak zrobić to z Gleevery?

Jeśli automat w Twoim biurze nie jest już pierwszej świeżości, masz zastrzeżenia do jego funkcjonowania lub, o zgrozo, szwankuje, to najwyższy czas pomyśleć o nowym ekspresie, na który zasługują pracownicy. Postaw na nowoczesny, niezawodny ekspres, oferujący wachlarz różnych napojów, które zaspokoją gusta pracowników.

Wynajmij ekspres do kawy z Gleevery!

3. Wygoda, komfort, wydajność 🪑

Praca biurowa to na ogół praca siedząca, a spędzanie ośmiu (i więcej) godzin w jednej pozycji może wiązać się z poważnymi konsekwencjami dla naszego kręgosłupa. Stąd też uwagę przywiązać należy do jakości krzeseł z których korzystają pracownicy.

Jak zrobić to z Gleevery?

Wygodne, komfortowe i ergonomiczne krzesła z wyprofilowanymi plecami, regulowanymi podłokietnikami i zagłówkami pomogą nie tylko pomogą zadbać o odpowiednią pozycję w trakcie pracy, ale zdecydowanie podniosą efektywność. Nie jest tajemnicą, że lepiej się pracuje, gdy warunki sprzyjają. :)

Wynajmij ergonomiczne krzesło biurowe z Gleevery!

4. Monitorowanie 🖥️

Pracownicy biurowy na patrzeniu w ekran spędzają długie, naprawdę długie godziny. Samo to jest już wystarczającym powodem, by wyposażyć biuro w nowoczesne ekrany, które ułatwią pracownikom wykonywanie obowiązków i jednocześnie zadbają o ich wzrok. Jak zrobić to z Gleevery? Nowoczesne monitory posiadają szereg funkcji i technologii, które mają na celu ochronę wzroku użytkowników. Należą do nich chociażby redukcja emisji światła niebieskiego czy eliminująca migotanie ekranu. Dzięki temu pracownik może dłużej i zdecydowanie swobodniej korzystać z monitora.

Wynajmij nowoczesny monitor z Gleevery!

5. Gadżety, gadżeciki

Innowacyjne biuro to rynkowa wizytówka, którą warto się chwalić. Wykorzystanie nowoczesnych i użytecznych technologii ułatwia pracę, podnosi efektywność, wystawia dobrą opinię i zachęca do bycia członkiem projektu. Jeśli chcesz wyróżnić się na rynku spraw, by Twoje biuro weszło na odpowiedni poziom. Jak zrobić to z Gleevery? Istnieje szereg sprzętów, które, w zależności od profilu Twojej firmy, mogą podnieść jej innowacyjność. Masz prężny dział graficzny? Wybierz tablety graficzne, które podniosą jakość kreacji. Prezentacje to Twój chleb powszedni? Postaw na inteligentny rzutnik lub nowoczesny telewizor. Operujesz na dużej ilości papierologii? Wielofunkcyjna drukarka będzie jak znalazł. Korzystasz z materiałów wideo? Efektowne ujęcia z drona to zawsze dobry pomysł! Zastanów się, czego potrzebuje Twoja firma i wynajmuj sprzęt, który stanie się wartością dodaną do jej działalności.

Wynajmuj sprzęt z Gleevery!

Odezwij się do nas i razem sprawimy, że staniesz się liderem innowacji! To jak, co wybierzesz dla siebie? 🤩

Wynajem w Twojej firmie!

Ty masz wymarzony sprzęt!
Płaci Twój szef

Poznaj szczegóły